AKTO LED MODULES LED STRIPS

APIE MUS

AKTO yra Lietuvoje veikianti gamykla, kurianti ir gaminanti LED šviesos gaminius Lietuvos bei eksporto rinkoms.

Bendrovė kuria ir gamina LED modulius bendram apšvietimui bei lanksčias LED juostas, kurios gali būti panaudojamos reklamai, prekybinei įrangai, pramonei ir interjero sprendimams. Pagrindiniai įmonės klientai yra šviestuvų, reklamos ženklų, buitinės technikos bei prekybinės įrangos gamintojai.

Visiems AKTO gaminiams suteikiama 5 metų garantija, kurią užtikrina patikimų ir gerai žinomų prekių ženklų komponentai, japoniškos SMT gamybos linijos, kvalifikuotų darbuotojų komanda, kokybę tikrinanti kiekviename gamybos proceso etape. 

Standartiniai AKTO LED moduliai bei lanksčios LED juostos yra gaminamos ir sandėliuojamos Kaune, tad yra pristatomos per maksimaliai trumpą terminą, kuris Europoje siekia vos 3-4 darbo dienas.

Esant poreikiui AKTO inžinieriai taip pat yra pasirengę sukurti, projektuoti bei pagaminti naujų gaminių prototipus ar modifikuoti standartinių gaminių parametrus.

UAB AKTO pradėjo įgyvendinti projektą „UAB AKTO eksporto plėtra“

 

UAB AKTO pradėjo įgyvendinti projektą „UAB AKTO eksporto plėtra“ pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkioji ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT”.

Pagrindinis projekto tikslas – skatinti UAB AKTO konkurencingumą ir gamybos apimčių plėtrą per naujus eksporto ryšius bei stipresnį įmonės produkcijos įvaizdį užsienio rinkose.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama dalyvauti 3 tarptautinėse parodose, kur klientai bei potencialūs partneriai turės galimybę susipažinti su įmonės gaminama produkcija, su naudojamomis technologijomis, prekių savybėmis. Klientams bus pristatytas produkcijos asortimentas, tendencijos. Šiai dienai UAB AKTO eksportuoja į Latviją, Estiją, Suomiją, Slovakiją, Vokietiją ir Nyderlandus apie 70 proc. savo gaminamos produkcijos, bet po dalyvavimo parodose planuoja eksportą išplėsti ir į kitas Skandinavijos, Baltijos šalis ir JAV. Planuojama, kad eksportas išaugs dvigubai.

Norėdama išlikti konkurencinga ir prisitaikanti prie rinkos pokyčių, įmonė turi plėsti savo eksporto rinkas, ieškoti naujų klientų. Projekto metu bus didinamas įmonės prekinio ženklo ir produkcijos žinomumas.

Projekto bendra vertė – 30974,00 Eur. 50 proc. visos projekto vertės finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo.

Planuojama projekto pabaiga – 2020 m. gruodžio 31 d.

 

© UAB AKTO